השותפים שלנו לדרך

גם אתם יכולים לקחת חלק. עזרו לנו לקדם את השינוי.

טק-קריירה פועלת בשותפויות תלת-מגזריות עם גורמים מגוונים, ביניהם: משרדי ממשלה, חברות עסקיות, מלכ"רים מקבילים, תורמים פרטיים, קרנות ופדרציות יהודיות בישראל ובעולם. לטק-קריירה ועד מנהל וחבר נאמנים המונים בכירים במגזר העסקי ואנשי חברה בולטים, התורמים מניסיונם וממרצם, בהתנדבות, לקידום מטרות הארגון.

מתנדבים

השותפים למטרה שלנו מתנדבים בפריסה ארצית יותר מ 500 מתנדבים מגויסים למטרת העל שלנו. הם משמשים כמנטורים לסטודנטים שלנו ומלווים את בוגרי התוכנית החל מרגעי המיון לתוכניות השונות שלנו וכלה בליווי והכוונה אישית עד למציאת עבודה ותוך כדי השתלבות בשוק העבודה.

מעסיקים

מעסיקים בונים חברה חדשה המעסיקים עומדים בחוד החנית של השינוי החברתי העומד בבסיס העמותה. המעסיקים הם הפותחים את הדלת בפני הבוגרים שלנו והמשלבים בשוק העבודה הישראלי המתפתח. אנו רואים בשיתוף הפעולה של המעסיקים את השותפים הטבעיים שלנו, את סוללי הדרך והחברים לחזון.

בוגרים

הבוגרים שלנו - ממשיכים לצעוד איתנו בין בוגרי התוכנית שלנו, ניתן למצוא מפתחים לוחמי סייבר, מנהלי רשתות, מפתחים ובודקי תוכנה המועסקים בחברות המובילות בארץ. הבוגרים שלנו ממשיכים לשמור איתנו על קשר רציף ומהווים גורם משמעותי בתהליך הלמידה בעזרת קשרים רציפים עם סטודנטים בתחילת דרכם, סיוע בלימודים, שיעורים פרטיים וליווי אישי.

תורמים

התורמים - כשחלום הופך למציאות התורמים לטק-קריירה הם לב לבה הפועם של העמותה, הם אלה אשר בזכותם, כל זה ממשיך להתקיים ומאפשר לנו להוציא לפועל את חזוננו בעזרת הפעילות הענפה שלנו, אנו חבים לתורמים שלנו.