תכנות ופיתוח אפליקציות WEB/WINDOWS

הכשרה לתפקיד: Full Stack Developer.

תכנות אינטרנט מתייחס לכתיבה, סימון וקידוד מעורב בפיתוח Web, הכולל תוכן אינטרנטי, לקוח אינטרנט ו- Scripting שרת אבטחת הרשת. תכנות האינטרנט שונה מסתם תכנות, הוא מחייב ידע בינתחומי על שטח היישום, צד הלקוח, צד השרת, ואת טכנולוגיית מסד נתונים. בקורס זה נלמדים מבואות לפיתוח, לימוד שפת C# בסביבת דוט-נט, כלים ופיתוח ל-WEB , הכנה למבחני מיקרוסופט ובפיתוח דפי WEB  מתקדמים. לימוד בסיסי הנתונים. פיתוח בסיסי באפליקציות Web , והעשרה בכלי פיתוח מסייעים ומתקדמים

הכירו את הבוגרים שלנו

אודות הקורס

מפתח פולסטאק הינו מפתח תוכנה (תוכניתן), השולט במגוון טכנולוגיות רחב כך שהוא מסוגל לפתח בעצמו אפליקציה שלמה או אתר אינטרנט שלם מקצה לקצה.

Full Stack Web Developer – הינו מונח המתייחס למפתחים שיודעים להתמודד עם פיתוח מקצה לקצה. ישנה חלוקה של עולם  הפיתוח ל :

  • צד – לקוח (Front End) – מתייחס לכל הקשור למה שהמשתמש רואה דרך מכשיר הקצה והפעולות שיכול לבצע דרכו. בעיקר כל התהליכים המתרחשים על מכשירו של המשתמש שינויי תצוגה דינאמיים ועוד.
  • צד שרת (Back End) – מתייחס לכל הקשור למה שקורה מאחורי הקלעים המקום בו נשמר ומנוהל המידע, המקום בו מנהלים הרשאות וניהול משתמשים קבצים ולוגיקה עסקית.

המפתח חייב לשלוט במספר שפות, לדעת לתכנן את האתר (ארכיטקטורה), לבחור את השפות והכלים לכל שלב, ולהרים אתר שיעבוד גם למשתמש הקצה (Front End או (Client Side, וגם לבעל האתר (Back End או Server Side).

משך הקורס הינו 8 חודשים מלאים, 800 שעות עם מרצה או מתרגל בכיתה ו- 1200 שעות תרגול עצמי. הקורס כולל מספר רב של פרוייקטים לכל אורכו, פרוייקט גמר ופרוייקט מעשי עם התעשייה.

תכני הלימוד העיקריים: Introduction to Computers and Web World, HTML, CSS, C#, JavaScript, JQuery, React, Node.js, Express.js, MongoDB..

יתרונות נוספים

משתתפי הקורס נהנים מסיורים בחברות מובילות בתעשייה (AT@T, Check-Point, NetApp, Palo Alto, F5, WIX, Riskified, Aironsource, eBay ועוד) המשלבים הרצאות העשרה, סימולציות לראיונות והרחבת הנטוורקינג עם עובדי החברה, וכן מהרצאות העשרה מעבר לסיליבוס, המתקיימות לאורך כל הקורס ומועברות ע"י מפתחים מנוסים העובדים בחברות הייטק שונות. במסגרת הקורס בונים המשתתפים פרוייקטים רבים, חלקם גם במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם חברות הייטק, המאפשרים להכיר את אופן העבודה בתעשייה ולייצר לעצמם ניסיון ראשוני.

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן