אודות הקורס:

קורס ייחודי המעניק הכשרה מעשית וממוקדת לצורך תגובה ומתן מענה לאירועי סייבר בארגון. לאורך הקורס הסטודנטים ילמדו ויתנסו במערכות אמיתיות בסביבת מעבדה ייחודית ראשונה מסוגה אשר פתוחה לשימוש התלמידים לאורך כל הקורס וגם מחוץ לשעות הלימודים. מהות הקורס הינה העשרת ידע המיישם בהבנת תחום הסייבר, תפישות סייבר, ידע בחוקים ובתקנות הרלוונטיות, סביבות טכנולוגיות, מוצרי אבטחת מידע, תהליכי אבטחה שגרתיים, תהליך טיפול באירוע ואתיקה מקצועית.  הקורס ירחיב וירענן את הידע למועמדים, ויעזור להם להתמקד בלימוד לקראת הבחינה.

Cyber Security Incident Response

תחום הסייבר ואבטחת המידע, הינו אחד מהמקצועות הפופולאריים ביותר בעולם הטכנולוגיה, בשל הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו הגנה למידע בארגון

  • משך הקורס : 5 חודשים כ -500 שעות
  • מועדי פתיחת הקורס
  • ימים ומועדי לימוד : א'-ה' 09:00-21:00
  • תעודות: - תעודה מטעם חברת – Cyber Security Incident Response
  • פיקוח: האגף להכשרות מקצועיות - משרד העבודה והרווחה

הכירו את הבוגרים שלנו

קורס בדיקות תוכנה

קראו עוד

קורס פיתוח

קראו עוד

אודות הקורס

בעידן בו הטכנולוגיה תופסת חלק עצום בחיינו, וכל המידע והפרטים האישיים שלנו נמצא ברחבי הרשת אנו חייבים להגן עליו.

אנשים פרטיים וארגונים רבים עומדים בפני איומים על מערכות המידע והנתונים שלהם. הבנת כל האלמנטים הבסיסיים לאבטחת מידע וסייבר היא הצעד הראשון לטיפול באיומים אלה. על כן, אבטחת מידע צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל ארגון ושלנו כאנשים פרטיים.

השבריריות של עולם המידע שאנו חיים בו דורשת מכל ארגון לדאוג לבקרה חזקה על אבטחת אינטרנט ולדאוג כי כל המערכות בנויות על תקני אבטחה מסוימים וכי העובדים מאומנים כראוי.

בשל העלייה בצורך באבטחת מידע הולכת וגוברת, לאחרונה רשות הסייבר במשרד רה"מ החלה להסדיר את הגדרות התפקיד בתחום זה בארגונים, במטרה לייצר רף מקצועי ברור אשר יחייב את משרדי הממשלה וגופי ממסד אחרים לקלוט עובדים בעלי הכשרה והסמכה כנדרש או לחייב עובדים קיימים לעבור הסמכות בהתאם. 

טק קריירה מציעה קורס חדש וייחודי המעניק הכשרה מעשית וממוקדת לצורך התמקצעות כבקר SOC  אשר תפקידו הינו לתת תגובה ומתן מענה לאירועי סייבר בארגון.

בקורס זה התלמידים ילמדו ויתנסו במערכות אמיתיות בסביבת מעבדה ייחודית ראשונה מסוגה אשר פתוחה לשימוש התלמידים לאורך כל הקורס וגם מחוץ לשעות הלימודים.

יתרונות נוספים

בנוסף, בקורס מקבלים העשרות נוספות, במהלך הקורס יתקיימו סיורים בתעשייה, בחברות שונות, כגון: HP,Cisco ,אינטל ועוד..כמו כן, יינתנו גם הרצאות בנושאים שונים הקשורים לתחום.

בנוסף ל -500 שעות לימוד עם מרצה או מתגל בכיתה, מקבלים עוד 750 שעות תרגול עצמי. הקורס כולל מספר רב של פרויקטים לכל אורכו, פרוייקט גמר ופרוייקט מעשי עם התעשיה. 

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

  • 08-3738000
  • info@tech-career.org
  • בת שבע 3 מתחם טלרד

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן