CYBER SECURITY INCIDENT RESPONSE

קורס ייחודי המעניק הכשרה מעשית וממוקדת לצורך תגובה ומתן מענה לאירועי סייבר בארגון. לאורך הקורס הסטודנטים לומדים ומתנסים במערכות אמיתיות בסביבת מעבדה ייחודית ראשונה מסוגה אשר פתוחה לשימוש התלמידים לאורך כל הקורס וגם מחוץ לשעות הלימודים. מהות הקורס הינה העשרת ידע המיישם בהבנת תחום הסייבר, תפישות סייבר, ידע בחוקים ובתקנות הרלוונטיות, סביבות טכנולוגיות, מוצרי אבטחת מידע, תהליכי אבטחה שגרתיים, תהליך טיפול באירוע ואתיקה מקצועית.  הקורס מרחיב את הידע של הסטודנטים, ועוזר להם להתמקד בלימוד לקראת הבחינה.

 

הכירו את הבוגרים שלנו

אודות הקורס

בעידן בו הטכנולוגיה תופסת חלק עצום בחיינו, וכל המידע והפרטים האישיים שלנו נמצא ברחבי הרשת אנו חייבים להגן עליו.

אנשים פרטיים וארגונים רבים עומדים בפני איומים על מערכות המידע והנתונים שלהם. הבנת כל האלמנטים הבסיסיים לאבטחת מידע וסייבר היא הצעד הראשון לטיפול באיומים אלה. על כן, אבטחת מידע צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל ארגון ושלנו כאנשים פרטיים.

השבריריות של עולם המידע שאנו חיים בו דורשת מכל ארגון לדאוג לבקרה חזקה על אבטחת אינטרנט ולדאוג כי כל המערכות בנויות על תקני אבטחה מסוימים וכי העובדים מאומנים כראוי.

לאור כל זאת תחום אבטחת המידע והסייבר מתפתח מאוד בשנים האחרונות וסובל ממחסור תמידי בבעלי מקצוע מיומנים. השתלבות בעולם תוכן זה היא דרך מקצועות התקשורת והרשתות מחד או דרך תפקידי כניסה ישירים לסייבר כבקרי SOC, אנליסטים או לתפקידי Penetration testing (PT) (בודקי חדירות).

משך הקורס: 5 חודשים מלאים, 512 שעות מרצה / מתרגל בכיתה, 750 שעות תרגול עצמי. הקורס כולל התנסות בסימולטורים לכל אורכו.

תכני הקורס העיקריים: מערכות הפעלה, תקשורת ורשתות, מייקרוסופט – ישומים ואפליקציות, הכרת שרתים, Firewall, Power Shell, טכנולוגיות אבטחת מידע, מבוא לאבטחת מידע וסייבר, מרכז הגנת הסייבר ותפקידיו (SOC), מתודולוגיות טיפול באירועים (IR), סימולציית סייבר, פייתון בסיסי, מבוא לעולם התקיפה, תגובה לאירועי סייבר, אבטחת מסדי נתונים, תחקור פוגענים  –   Malware analysis, ניתוח ראיות דיגיטליות – Digital Forensics , איסוף מודיעין בעולם הסייבר , מערכות ניהול אירועים (SIEM), בדיקת חדירות, מערכות אוטומציה ואורקסטרציה – SOAR, חוק ואתיקה.

יתרונות נוספים

משתתפי הקורס נהנים מסיורים בחברות מובילות בתעשיה (Cyberbit, Cyberproof, F5, Check-Point, Citadel ועוד) המשלבים הרצאות העשרה, סימולציות לראיונות והרחבת הנטוורקינג עם עובדי החברה, וכן מהרצאות העשרה מעבר לסיליבוס, המתקיימות לאורך כל הקורס ומועברות ע"י אנשי מקצוע מנוסים מעולם הבדיקות העובדים בחברות הייטק שונות. במסגרת הקורס בונים המשתתפים פרוייקטים רבים, חלקם גם במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם חברות הייטק, המאפשרים להכיר את אופן העבודה בתעשייה ולייצר לעצמם ניסיון ראשוני.

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן