קורס ניהול רשתות תקשורת CCNP. CCNP. DevNet

המסלול מקנה לתלמידיו את הידע והכישורים הדרושים לתכנן, להקים, לתפעל ולפתור תקלות בחומרות תקשורת גדולות מבוססות IP. המסלול מוביל ל- 2 הסמכות טכנולוגיות נדרשות מאוד בתחום- CCNA, ו-CCNP של חברת Cisco. הסמכות אלו מעידות על ידע רב בתחום, ומקשות על המעסיק הפוטנציאלי "להתעלם" מהמועמד לעבודה. כחלק מהמסלול ילמדו התלמידים טכנולוגיות תקשורת חשובות נוספות שאינן חלק מהסמכות המפורטות.

הכירו את הבוגרים שלנו

אודות הקורס

עולם התקשורת היווה מאז ומתמיד נדבך קריטי בעולם ההייטק, וככל שההתפתחות הטכנולוגית מואצת כך גם חשיבותה של רשת אינטרנטית חזקה, יציבה ובטוחה עולה והדרישות המקצועיות ממי שאמון על תכנון, הקמת ותחזוק מערכות אלו מתגברות.

לאורך השנים האחרונות ביצעה טק קריירה לא מעט קורס הכשרה משולבים של CCNA (טכנאי תקשורת) ו- CCNP (מהנדס תקשורת) מבית מדרשה של סיסקו ושילבה בוגרים בחברות תקשורת גדולות כגון בינת תקשורת, בזק, בזק בינלאומי, פרטנר וגם בחברות הצורכות שירותי תקשורת (אינטל, צ'ק פוינט ועוד). בשנים האחרונות הולך התחום ומתפתח לכיוון האוטומציה, ויותר ויותר מערכות שעליהן אמון איש התקשורת דורשות גם ידע בתכנות לצורך יצירת אוטומציה במערכות ותפעול טוב יותר שלה.

השטח דורש כיום יותר ויותר אנשי תקשורת אשר הינם בעלי ידע באבטחת הרשת, תכנות הרשת ואוטומציה שלה בנוסף להיותם בעלי הבנה מעמיקה בעקרונות התקשורת וה-IP. השינויים הללו יצרו בשנים האחרונות תפקיד המשלב את מגוון תחומי הידע הנדרשים ונכלל תחת הכותרת של DevNet. בעקבות השינויים שנוצרו בשטח והביקוש הגדול לאנשי DevNet החליטו בחברת סיסקו להתאים את ההסמכות שלהם ובתחילת 2020 הם יצאו עם מבחני הסמכה מותאמים.

DevNet – הקורס החדש של טק-קריירה, מכשיר אנשי מקצוע בעלי ידע וכלים הן בתחום התקשורת  וה-IP והן בתחום האבטחה, התכנות והאוטומציה של הרשת.

הסמכות סיסקו: CCNA, CCNP Core, DevNet

משך הקורס הינו 8 חודשים מלאים, 710 שעות עם מרצה או מתרגל בכיתה ו- 1200 שעות תרגול עצמי. הקורס כולל מספר רב של פרוייקטים לכל אורכו, והתמחות מעשית בתעשייה.

תכני הלימוד העיקריים: מבוא לרשתות, גישה לרשת, ניתוב, ניתוב, שירותי IP, יסודות אבטחה, אוטומציה ותכנות, API, פלטפורמות ופיתוח בסיסקו, פיתוח אפליקציות ואבטחה, תשתיות ואוטומציה, ארכיטקטורה, תשתיות, ניטור תקינות הרשת, אבטחה.

יתרונות נוספים

משתתפי הקורס נהנים מסיורים בחברות מובילות בתעשייה (,Check-Point, Intel,  Bynet, Bezeq, Tufin ועוד) המשלבים הרצאות העשרה, סימולציות לראיונות והרחבת הנטוורקינג עם עובדי החברה, וכן מהרצאות העשרה מעבר לסיליבוס, המתקיימות לאורך כל הקורס ומועברות ע"י אנשי מקצוע מנוסים מעולם הבדיקות העובדים בחברות הייטק שונות. במסגרת הקורס בונים המשתתפים פרוייקטים רבים, חלקם גם במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם חברות הייטק, המאפשרים להכיר את אופן העבודה בתעשייה ולייצר לעצמם ניסיון ראשוני.

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן