אודות הקורס

המסלול מקנה לתלמידיו את הידע והכישורים הדרושים לתכנן, להקים, לתפעל ולפתור תקלות בחומרות תקשורת גדולות מבוססות IP. המסלול מוביל ל- 2 הסמכות טכנולוגיות נדרשות מאוד בתחום- CCNA, ו-CCNP של חברת Cisco. הסמכות אלו מעידות על ידע רב בתחום, ומקשות על המעסיק הפוטנציאלי "להתעלם" מהמועמד לעבודה. כחלק מהמסלול ילמדו התלמידים טכנולוגיות תקשורת חשובות נוספות שאינן חלק מהסמכות המפורטות.

קורס ניהול רשתות תקשורת CCNP

ניהול רשתות ואבטחת מידע, הינו אחד מהמקצועות הפופולאריים ביותר בעולם הטכנולוגיה, בשל הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו מענה לצרכים הטכנולוגיים ברשת.

  • משך הקורס : 800 שעות
  • מועד פתיחת הקורס
  • ימים ומעודי לימוד : א'-ה' 09:00-16:30
  • תעודות: הסמכה בינלאומית CCNA ו CCNP
  • פיקוח: האגף להכשרות מקצועיות - משרד העבודה והרווחה

הכירו את הבוגרים שלנו

יעקב נגוסה

קראו עוד

הדס דסה

קראו עוד
קורסים

קורס בדיקות תוכנה

אודות הקורס תפקיד בודקי תוכנה הוא לבצע בדיקות של תוכנות לאורך תהליך הפיתוח. בודקי תוכנה משתמשים במגוון כלי בדיקה, במערכות הפעלה שונות ובסיסי נתונים. הם

קראו עוד
קורסים

קורס פיתוח

אודות הקורס הכשרה לתפקיד: full stack developer תכנות אינטרנט מתייחס לכתיבה, סימון וקידוד מעורב בפיתוח Web, הכולל תוכן אינטרנטי, לקוח אינטרנט ו- Scripting שרת אבטחת

קראו עוד
קורסים

קורס סייבר

אודות הקורס קורס ייחודי המעניק הכשרה מעשית וממוקדת לצורך תגובה ומתן מענה לאירועי סייבר בארגון.לאורך הקורס הסטודנטים ילמדו ויתנסו במערכות אמיתיות בסביבת מעבדה ייחודית ראשונה

קראו עוד

אודות הקורס

במהלך הלימודים לומדים להכיר את כל רכיבי התקשורת: החל מכרטיס הרשת אשר נמצא במחשב האישי בנקודת הקצה והוא זה שמאפשר את היציאה לאינטרנט, מתגים ונתבים שממוקמים באמצע ועד לשרת המרוחק אשר מכיל את דפי האינטרנט או נותן שירות אחר.

חברת Cisco העולמית תופסת נתח שוק רחב מאוד בתחום תקשורת הנתונים, ולה יש מספר הסמכות שהיא נותנת מטעמה :

 CCNA (Cisco Certified Network Associate) – רמת מתמחה תקלות פשוטות – *נלמד בקורס

CCNP (Cisco Certified Network Professional) – רמה מומחה מקצועי מהנדס תקשורת- *נלמד בקורס

CCIE (Cisco Certified Network Expert) – רמה גבוהה יותר

מוסמכי קורס CCNP – הינם אנשי תקשורת מחשבים / אנשי IP אשר בקיאים בטכנולוגיות מתקדמות בתחום רשתות התקשורת והם יכולים לעבוד בתפקידים ארגוניים מגוונים ,כגון: טכנאי רשתות, מהנדס תמיכה, מהנדס רשת תקשורת , בודקי תוכנה בתחום התקשורת בסוגי חברות שונים בתעשיית ההייטק:

חברות יצרן (Vendors) –  אלו הן חברות אשר מייצרות מוצר תקשורת.

דוגמאות לחברות כאלה- Cisco,Juniper, HP , marvell, Melanux, F5, Radware, צ'ק פויינט ועוד..

לקוחות (Customers  ) – מדובר בחברות קטנות, בינוניות או גדולות אשר קיים בהם ציוד תקשורת ואלו צריכים אנשי תקשורת לתחזוקה שוטפת של הרשת.

דוגמאות לחברות מסוג זה- טבע, אוסם, שטראוס ועוד…

אינטגרטור(Integrator ) – אלו חברות אשר נותנות שירות ייעוץ, הטמעה של רשת חדשה, שדרוג / תחזוקה של רשת קיימת ועוד.. חברות מסוג זה נמצאות בתווך בין יצרני ציוד התקשורת לבין הלקוחות אשר זקוקים לאותו מוצר.

דוגמאות לחברות מסוג זה: בינת, תלדור, בזק בינלאומי, אואזיס, com it, Netcom ועוד..

חברות תקשורת :

1. חברות אשר מספקות תשתית תקשורת , למשל: בזק, HOT, פלאפון, סלקום, פרטנר, גולן טלקום, גילת טלקום, נטויזן

2. חברות אשר מספקות אינטרנט (Service Providers),למשל: בזק בנלאומי ,בינת, נטויזן ועוד..

 

יתרונות נוספים

בנוסף, בקורס מקבלים העשרות נוספות ,כגון: מבואות, לימודים על ציוד של יצרן נוסף (HP), OJT(On Job Trainning) –ניסיון מעשי בחברת בינת, במהלך הקורס יתקיימו סיורים בתעשייה, בחברות שונות, כגון: HP,Cisco ,אינטל ועוד..כמו כן, יינתנו גם הרצאות בנושאים שונים הקשורים לתחום.

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

אך תלוי בסוג החוסר בתעודת בגרות וניתן לעלות לוועדת חריגים.

שירות צבאי או שירות לאומי מלא הינו שער הכניסה לשוק העבודה ולכן ניתן דרך וועדת חריגים להגיש מועמדת גם ללא שירות צבאי או לאומי מלא במידה ונמצא כי הסיבה לכן הינה מוצדקת.