אודות הקורס:

תפקיד בודקי תוכנה הוא לבצע בדיקות של תוכנות לאורך תהליך הפיתוח. בודקי תוכנה משתמשים במגוון כלי בדיקה, במערכות הפעלה שונות ובסיסי נתונים. הם מאתרים באגים בתוכנה וכן מנתחים את תוצאות הבדיקות ומגישים סטטוסים עדכניים לצד המלצות לשיפור התוכנה, כדי שבסופו של דבר, התוכנה תהיה איכותית וטובה יותר.

קורס בדיקות תוכנה QA

בדיקות תוכנה, הינו אחד מהמקצועות המשמעותיים ביותר בעולם הטכנולוגיה, בשל הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיבדקו כל מוצר לפני יציאתו לשוק.

  • משך הקורס : 6 חודשים כ -616 שעות
  • מועדי פתיחת הקורס
  • ימים ומועדי לימוד : א'-ה' 09:00-21:00
  • תעודות: הסמכות בינלאומיות Cisco DevNet ISTQB
  • פיקוח: האגף להכשרות מקצועיות - משרד העבודה והרווחה

הכירו את הבוגרים שלנו

גלית מסגנאו

קראו עוד

ישראל מנגיסטו

קראו עוד

קורס פיתוח

קראו עוד

קורס סייבר

קראו עוד

אודות הקורס

מקצוע הבדיקות הפך בשנים האחרונות למקצוע לכל דבר וענין, בכל פרויקט תוכנה לצד אנשי הפיתוח, אנשי הסיסטם, ניתוח מערכות ואחרים נמצאים אנשי הבדיקות.

פרויקט תכנה/חמרה לא יתחיל או/ו יסתיים ללא התייחסות מתאימה לנושאי הבדיקות אשר מהווים חלק מהותי מהפרויקט. עם העלייה בחשיבות המקצוע עלו גם שכרו ומעמדו בארגון ואיתם הדרישות מאיש בדיקות.

איש QA מודרני מעורב בכלל מחזור הפרויקט – החל מתכנון המערכת הנדרשת, הגדרת ממשקי התוכנה ושיטת ההטמעה בארגון, דרך בדיקת מסמכי האפיון, בדיקת מרכיבי תוכנה וחומרה בסמוך לכתיבתם, בדיקות אינטגרציה בין מרכיבי תוכנה וחומרה חדשים וותיקים וסיוע ללקוח בבדיקות קבלה.

התפקיד דורש ידע טכנולוגי נרחב, ידע במתודולוגיות ,QA יחסי אנוש וכישורים בין אישיים מעולים, יצירתיות כדי לדעת היכן לחפש את הבעיות במערכת הנבדקת, יכולת ירידה לפרטים ומאידך יכולת לראות את התמונה המלאה ואת המערכת בכללותה כולל הבנה עסקית מעמיקה של המערכת הנבדקת (למשל ידע פיננסי מתאים למי שבודק מערכות מסוג זה).

איש הבדיקות יכול להתפתח לכוונים מקצועיים מעמיקים יותר כגון ניהול והובלת תהליכי איכות בארגון ו/או לכוון ניהולי (ר"צ/מוביל ומנהל בדיקות). כיום נמצא מתכנתים רבים שעשו הסבה לבדיקות ולא רק, המצב ההפוך כפי שהיה עד לפני שנים בודדות.

הקורס של טק קרירה מעניק לסטודנטים ידע רב בתחום ומכשיר אתכם למקצוע ולקריירה לעתיד.

יתרונות נוספים

בנוסף, בקורס מקבלים העשרות נוספות ,כמוכן במהלך הקורס יתקיימו סיורים בתעשייה, בחברות שונות, כגון: HP,Cisco ,אינטל ועוד..כמו כן, יינתנו גם הרצאות בנושאים שונים הקשורים לתחום.

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

  • 08-3738000
  • info@tech-career.org
  • בת שבע 3 מתחם טלרד

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן