קורס בדיקות תוכנה QA

תפקיד בודקי תוכנה הוא לבצע בדיקות של תוכנות לאורך תהליך הפיתוח. בודקי תוכנה משתמשים במגוון כלי בדיקה, במערכות הפעלה שונות ובסיסי נתונים. הם מאתרים באגים בתוכנה וכן מנתחים את תוצאות הבדיקות ומגישים סטטוסים עדכניים לצד המלצות לשיפור התוכנה, כדי שבסופו של דבר, התוכנה תהיה איכותית וטובה יותר.

הכירו את הבוגרים שלנו

אודות הקורס

תפקיד בודקי תוכנה הוא לבצע בדיקות של תוכנות לאורך תהליך הפיתוח. בודקי תוכנה משתמשים במגוון כלי בדיקה, במערכות הפעלה שונות ובסיסי נתונים. הם מאתרים באגים בתוכנה וכן מנתחים את תוצאות הבדיקות ומגישים סטטוסים עדכניים לצד המלצות לשיפור התוכנה, כדי שבסופו של דבר, התוכנה תהיה איכותית וטובה יותר. כיום יותר ויותר בדיקות נעשות באופן אוטומטי – באמצעות סקריפט שכותב הבודק ומריץ אותו שיבדוק לבדיקת התוכנה, ולכן הקורס שלנו משלב בין כלים לבדיקות ידניות לבין למידת שפת תכנות וכלים לבדיקות אוטומטיות.

משך הקורס הינו 6 חודשים מלאים, 600 שעות עם מרצה או מתרגל בכיתה ו- 900 שעות תרגול עצמי. הקורס כולל מספר רב של פרוייקטים לכל אורכו, פרוייקט גמר ופרוייקט מעשי עם התעשייה.

תכני הלימוד העיקריים: מבוא למחשבים, UNIX, כלי ניהול בדיקות ידניות, בדיקות אוטומציה, בדיקות בעולמות התקשורת, האינטרנט, המובייל והענן. מבוא לתכנות בשפת Java, מבוא לתקשורת, בסיסי נתונים ושפת SQL, מתודולוגיה וניהול בדיקות תוכנה, מיומנויות עבודה ב-QA.

הסמכה: ISTQB

יתרונות נוספים

משתתפי הקורס נהנים מסיורים בחברות מובילות בתעשייה (,Check-Point, NetApp, Aironsource, eBay, Ness, Orbotech ועוד) המשלבים הרצאות העשרה, סימולציות לראיונות והרחבת הנטוורקינג עם עובדי החברה, וכן מהרצאות העשרה מעבר לסיליבוס, המתקיימות לאורך כל הקורס ומועברות ע"י אנשי מקצוע מנוסים מעולם הבדיקות העובדים בחברות הייטק שונות. במסגרת הקורס בונים המשתתפים פרוייקטים רבים, חלקם גם במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם חברות הייטק, המאפשרים להכיר את אופן העבודה בתעשייה ולייצר לעצמם ניסיון ראשוניאים שונים הקשורים לתחום.

 

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

תלוי בקורס. נע בין 6 חודשים ל-8 חודשים.

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן