שם: עוזי ביטאו

בוגר קורס פיתוח WEB, 2012

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה הביא אותך לטק-קריירה?

תחום המחשבים מאוד עניין אותי. רציתי ללכת ללמוד מדעי המחשב אחרי סיום הצבא, ומשיחה עם בני משפחתי שהם בוגרי טק קרירה הבנתי שיש לי הזדמנות שלא כדאי לי לפספס, אז התחלתי את תהליך המיון עוד בזמן השירות הצבאי שלי וכבר בחופשת שחרור שלי הייתי על ספסל הלימודים בטק-קריירה. כל רגע חשוב.

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

אני מרגיש שטק-קריירה שינתה לי את החיים. זה לא רק המסגרת המקצועית וההסמכה שניתנת לך, זה מעבר לזה; המעטפת, המעבדה שפתוחה 24 שעות, המתרגלים שמגיעים, היחס האישי מהצוות. כל הדבר הזה הפך את השהות בטק-קריירה ללמידה חזקה ועוצמתית. מרגיש לי שבגלל שקיבלתי כל כך הרבה אני רוצה להחזיר בחזרה ובכל  הזדמנות שיש לי אני מגיע להתנדב.

מה אתה עושה היום ואיפה אתה רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

הקורס ארך שנה ושלושה חודשים. לפני סיום הקורס התקבלתי לחברה שמתעסקת ב-CRM  ומשם המשכתי לחברת FORX  שבה למדתי המון.

היום אני עובד ב-R&D  שלWIX  כמתכנת ומרגיש שמצאתי את המקום שלי. בעתיד אני רוצה לפתוח סטארט אפ, משהו שאני מאמין בו ושיקדם את החזון שלי ואם אפשר לעשות אקזיט על הדרך.

 

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

לחבר'ה שממש בתחילת דרכם ובכניסה לקורס – לזרום. הכל בהתחלה לא מובן ולאט לאט מתחילים ליפול האסימונים, צריך לתרגל ולרשום הכל .

לבוגרים שמסיימים את הקורס – לא להתייאש בדרך, לא להוריד את הרגל מהגז, להשאר מעודכנים להמשיך ללמוד ולעשות עבודות ופרויקטים כדי שיהיה להם תיק עבודות טוב. בסוף העבודה הקשה משתלמת.

ותמיד להאמין; "מחשבה יוצרת מציאות. תאמין בעצמך וזה יקרה"

קורסים

קורס פיתוח

אודות הקורס הכשרה לתפקיד: full stack developer תכנות אינטרנט מתייחס לכתיבה, סימון וקידוד מעורב בפיתוח Web, הכולל תוכן אינטרנטי, לקוח אינטרנט ו- Scripting שרת אבטחת

לפרטים

סיפורי בוגרים נוספים

אודות

עמותת טק-קריירה (ע"ר) קמה בשנת 2002 במטרה לשנות את מציאות זו ולהקנות לצעירים יוצאי אתיופיה כרטיס כניסה לתחום ההייטק באמצעות הכשרה מקצועית מתאימה, ובכך מייצרת מוביליות חברתית דרמטית של כלל הקהילה  טק-קריירה מציעה לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה תכנית ייחודית משולבת וחדשנית, המעניקה למשתתפים הזדמנות אמיתית לרכישת ידע, ניסיון וכישורים הדרושים על מנת להשתלב בתעשיית ההיי-טק הישראלית, לפתח קריירה איכותית ולעבור לעצמאות כלכלית. העמותה מפעילה קורסי הכשרה מקצועית במקצועות התכנות, בדיקות תוכנה, ניהול תקשורת נתונים ולראשונה גם בתחום הסייבר.

עקבו אחרינו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

כל הזכויות שמורות © טק קריירה מאז 2002

דילוג לתוכן