שם: עוזי ביטאו

בוגר קורס פיתוח WEB, שנת 2012

מה הביא אותך לטק-קריירה?

תחום המחשבים מאוד עניין אותי. רציתי ללכת ללמוד מדעי המחשב אחרי סיום הצבא, ומשיחה עם בני משפחתי שהם בוגרי טק-קרירה הבנתי שיש לי הזדמנות שלא כדאי לי לפספס, אז התחלתי את תהליך המיון עוד בזמן השירות הצבאי שלי וכבר בחופשת שחרור שלי הייתי על ספסל הלימודים בטק-קריירה. כל רגע חשוב.

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

אני מרגיש שטק-קריירה שינתה לי את החיים. זה לא רק המסגרת המקצועית וההסמכה שניתנת לך, זה מעבר לזה; המעטפת, המעבדה שפתוחה 24 שעות, המתרגלים שמגיעים, היחס האישי מהצוות. כל הדבר הזה הפך את השהות בטק-קריירה ללמידה חזקה ועוצמתית. מרגיש לי שבגלל שקיבלתי כל כך הרבה אני רוצה להחזיר בחזרה ובכל  הזדמנות שיש לי אני מגיע להתנדב.

מה אתה עושה היום ואיפה אתה רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

הקורס ארך שנה ושלושה חודשים. לפני סיום הקורס התקבלתי לחברה שמתעסקת ב-CRM  ומשם המשכתי לחברת FORX  שבה למדתי המון.

היום אני עובד ב-R&D  של WIX  כמתכנת ומרגיש שמצאתי את המקום שלי. בעתיד אני רוצה לפתוח סטארט אפ, משהו שאני מאמין בו ושיקדם את החזון שלי ואם אפשר לעשות אקזיט על הדרך.

 

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

לחבר'ה שממש בתחילת דרכם ובכניסה לקורס – לזרום. הכל בהתחלה לא מובן ולאט לאט מתחילים ליפול האסימונים, צריך לתרגל ולרשום הכל .

לבוגרים שמסיימים את הקורס – לא להתייאש בדרך, לא להוריד את הרגל מהגז, להשאר מעודכנים להמשיך ללמוד ולעשות עבודות ופרויקטים כדי שיהיה להם תיק עבודות טוב. בסוף העבודה הקשה משתלמת.

ותמיד להאמין; "מחשבה יוצרת מציאות. תאמין בעצמך וזה יקרה"

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

סיפורי בוגרים נוספים

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן