מסלולי הכשרה

אז מה אנחנו מציעים?

הזדמנות אמיתית לקריירה בהייטק

תהליך ההכשרה של העמותה במקצועות ההייטק הינו חסר תקדים בהיקפו. במסגרת התהליך, האורך 10- 8 חודשים, נהנים צעירים יוצאי אתיופיה, לאחר שירות צבאי או לאומי מלא, מלמעלה מ-800 שעות הוראה איכותית ומקצועית, גישה בלתי מוגבלת למעבדות מחשבים, וכן תגבורים ותרגולים המועברים על ידי בוגרי העמותה.

קורס סייבר CYBER

במסלול ההכשרה תרכשו ידע מעמיק בכל תחומי אבטחת המידע וההאקינג השונים ובהם ההיבטים העיוניים, המקצועיים והאתיים.

קורס פיתוח Full Stack Development

בסיום ההכשרה תהיו מתכנתים בתחום שבו הזינוק בביקוש לעובדים נמצא בעליית שיא, הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם ולהתפתח במהירות עצומה וחברות מוכנות להציע תנאים פנומנליים לעובדים איכותיים.

ניהול תקשורת נתונים

ניהול רשתות ואבטחת מידע, הינו אחד מהמקצועות הפופולאריים ביותר בעולם הטכנולוגיה, בשל הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו מענה לצרכים הטכנולוגיים ברשת.

בדיקות תוכנה QA

בשנים האחרונות התחום תופס תאוצה והופך להיות תפקיד מרכזי בכל חברת הייטק ומהווה מרכיב חשוב מאוד בתהליך פיתוח התוכנה, ניהול הפרויקטים ופיתוח מוצרים. שכן, בלעדי בודק התוכנה המוצר לא יצא לשוק.

מודל ההפעלה

תהליך מיון

בחינת יכולות לימודיות רלוונטיות למקצוע לצד מוטיבציה ומחויבות להצלחה.

הכשרה מקצועית

תהליך ההכשרה של העמותה במקצועות ההייטק הינו חסר תקדים בהיקפו.

הסמכות בינלאומיות

בכל אחד מהקורסים תיגשו להסמכה בינלאומית יוקרתית, אליה תקבלו הכנה מעמיקה.

הכנה לקריירה

קו"ח באנגלית, הכנה לראיונות,מנטור אישי מהתעשיה מלווה כל סטודנט, הצעות עבודה וליווי עד להשתלבות מלאה.

פרוייקט גמר

הסטודנטים שלנו נדרשים להגיש פרוייקט גמר, בליווי חברת הייטק.

מגורים

בדירות ששוכרת העמותה במרחק דקות הליכה ספורות מהכיתה.

תכנית בוגרים

המסייעת לבוגרים בהמשך התפתחותם המקצועית בכדי להמשיך להצטיין

מימון מלא

במטרה להסיר חסמים ככל האפשר העמותה מסעיית בשכר לימוד ומגורים

סיוע במציאת עבודה

תכנית ההכנה לקריירה מקנה לבוגריה כלים לחיפוש עבודה ולהתמודדות עם שלבי הקבלה לעבודה באופן עצמאי, הן לתפקיד המקצועי הראשון והן לתפקידים עתידיים. בנוסף זאת העמותה מסייעת לבוגריה באיתור הצעות עבודה ומחברת בין הבוגרים לבין משרות בחברות הייטק הרבות עימן היא עובדת.  התוכנית ממשיכה גם לאחר סיום הלימודים, אז נמצאים הסטודנטים בביתם. בתקופה זו נמשך קשר רצוף ודו צדדי עם רכזת ההשמה של טק-קריירה. כל בוגר שסיים בהצלחה את תכנית הלימודים וההכנה לקריירה בטק-קריירה ישתלב בתוכנית ההשמה.

סדנאות/ הרצאות העשרה

טק-קריירה מאמינה שלצורך השתלבות מוצלחת בתעשיית ההיי-טק הישראלית יש צורך בשליטה בידע מקצועי ולצידו יכולות אישיות ומיומנויות לניהול קריירה. לשם הקניית מיומנויות אלה טק-קריירה מפעילה סדנאות העצמה ופיתוח אישי, הרצאות אורח, סיורים לימודיים, ועוד. טק-קריירה רואה בפעילות זו חלק אינטגרלי והכרחי בתהליך ההכשרה.

 

הכשרה מקצועית

תהליך ההכשרה של העמותה במקצועות ההייטק הינו חסר תקדים בהיקפו. 600-800 שעות הוראה, 900-1200 שעות תרגול, 100 שעות הכנה לקריירה ומיומנויות רכות. במסגרת התכנית תהנו מכיתת מחשבים העומדת לרשותכם 24/7, מאווירת לימודים קבוצתית, עזרה הדדית בין הסטודנטים והדרכה ותרגולים גם מהבוגרים שלנו שמגיעים בהתנדבות לסייע ל"דור הבא". הקורסים שלנו פרקטיים מאוד ומשולבים בהם פרוייקטים רבים, חלקם בהובלה של חברות הייטק, כך שהם מכינים אתכם בצורה מיטבית להשתלבות בהייטק ולהתגברות על מכשול "העבודה הראשונה".

הסמכות בינלאומיות

בכל אחד מהקורסים תקבלו הכנה מקיפה לעמידה במבחני הסמכה אליה תגשו במסגרת הקורס. הזדמנות אמיתית לקריירה בהייטק תהליך ההכשרה של העמותה במקצועות ההייטק הינו חסר תקדים בהיקפו. במסגרת התהליך, האורך 10- 8 חודשים, נהנים צעירים יוצאי אתיופיה, לאחר שירות צבאי או לאומי מלא, מלמעלה מ-800 שעות הוראה איכותית ומקצועית, גישה בלתי מוגבלת למעבדות מחשבים, וכן תגבורים ותרגולים המועברים על ידי בוגרי העמותה.

 

 

שאלות נפוצות

בעיר לוד. במתחם טלרד.

1.      ישראלי/ת יליד/ אתיופיה או שלפחות אחד ההורים יליד אתיופיה

2.      תעודת בגרות מלאה

3.      שירות צבאי או לאומי מלא

 

ככל שתקדימו לשלוח את המסמכים בזמן, כך תהליך המיון יתקצר, ובכל מקרה מדובר בכמה שבועות.

 

לא, אי אפשר. אנו דורשים פניות מלאה לטובת הלימודים במהלך הקורס.

מכיוון שהקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה כקורסי הכשרה מקצועית, רוב הסטודנטים זכאים לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה מביטוח לאומי. אין צורך לגשת פיזית לסניף, הכל נעשה דרך העמותה.

אנו דורשים תעודת בגרות מלאה מכיון שכאשר הבוגרים יוצאים עם תעודת הסמכה של מקצוע – המעסיק מסתכל על סוג התעודה האחרונה – תעודת בגרות, וחשוב שתהיה בגרות מלאה על מנת להגדיל את הסיכויים בשוק העבודה.

יחד עם זאת אנחנו מאוד מעריכים אנשים נחושים, שיודעים למצוא חלון או אפילו חריץ כשהדלת סגורה בפנים.

חלק מהחברות בהן עובדים הבוגרים שלנו

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן