מידע למעסיקים

אם אתם מחפשים עובדים איכותיים, אנחנו הכתובת.

מוזמנים לקחת חלק בשינוי

טק-קריירה (ע"ר) מכשירה צעירים יוצאי אתיופיה למגוון מקצועות ההייטק ומסייעת להם בהשתלבות מיטבית בתעשייה ובהמשך התפתחות מקצועית. הסטודנטים מגיעים מרחבי הארץ לקמפוס של טק-קריירה בלוד לתכנית לימודים בת כ- 8 חודשים, אינטנסיביים ותובעניים. הלימודים מתקיימים בתנאי פנימיה על מנת לאפשר לסטודנטים להתרכז בלמידה בלבד. פנייתנו אליכם לצורך שילוב הסטודנטים בפרוייקט מעשי, נעשתה בשל הצורך של הסטודנטים לרכוש נסיון אמיתי, שלא במסגרת הכיתה, שיאפשר להם להכיר את העבודה בפועל בחברות הייטק ולרכוש נסיון, ולו קצר וראשוני, בעבודה רלוונטית בתחום. נסיון מעשי יסייע להם באופן משמעותי לחזק את הידע שרכשו ולהשתלב בתפקיד הולם לאחר סיום הקורס. עוד חשוב לציין כי הפרוייקט המעשי עם חברתכם הינו לצרכי למידה בלבד ואינו מייצר יחסי עובד-מעביד או כל אחריות אחרת שלכם כלפי המשתתפים. יחד עם זאת, חוות דעת (כתובה או בע"פ) על המשתתפים בעקבות הפרוייקט, תוכל לסייע להם בהשתלבות בעבודה בתחום.הסטודנטים יבצעו את הפרוייקט במסגרת הקורס ולכן אין מדובר פה בהעסקה. יחד עם זאת, אם תרצו להקצות לסטודנטים דמי מחיה או אש"ל, תוכלו לעשות זאת באמצעות טק-קריירה שתדאג למלגה לסטודנטים לתקופה זו.

תהליך המיון בטק-קריירה דומה לתהליך מיון ליחידות מובחרות, ואכן בסופו מתגבשת סיירת מופלאה, מפוצצת בכשרון ועם הרבה אש בעיניים. אנחנו בוחנים אצל המועמדים שלנו את יכולת החשיבה הלוגית, האנגלית והמסוגלות ללמידה עצמית, אבל שמים דגש רב גם על מי שהם כבני אדם: על רמת המוטיבציה והנחישות שלהם, על יכולת הניהול העצמית שלהם, על הכוחות וההתמודדות מול אתגרים ומשברים וגם על התקשורת הבינאישית שלהם.

התנדבויות נוספות

אירוח הקורס בחברתכם

חברות הייטק אנחנו מזמינים אותכם לפתוח את הדלת בפני הסטדנטים שלנו ולאפשר להם לראות בפעם הראשונה איך נראית חברת הייטק מבפנים ולפגוש את צוותי משאבי אנוש ומנהלים בכירים, עריכת היכרות עם המערכות והמוצרים של חברתכם. זאת כמובן הזדמנות מצוינת לאפשר לסטודנטים שלנו לעבור מבחן צוותי ומקצועי ולסימולציות מקצועיות מאתגרות על ידי אנשי מקצוע בתחום.

סימולציות HR-מקצועי

טק-קריירה רואה בהכנה והקניית מיומנויות לקראת ראיונות עבודה משימה חשובה שיכולה להגדיל את הסיכויים של בוגרינו להתקבל לעבודה. בכל קורס נערך יום סימולציות של משאבי אנוש (HR)) וסימולציות מקצועייות לסטודנטים בהשתתפות מגייסות מחברות מובילות בתעשייה בסוף כל ראיון הסטודנטים יקבלו משוב, טיפים והנחיות.

פרוייקט מעשי לקורס

מטרת הפרויקט היא שהסטודנטים יחוו פרויקט מעשי הכולל עבודה בפועל מול מערכת של החברה. הפרויקט יאפשר ללמוד שלא במסגרת הכיתה, ויאפשר להם להכיר את העבודה בפועל בחברות הייטק ולרכוש נסיון, ולו קצר וראשוני, בעבודה רלוונטית בתחום. נסיון מעשי יסייע להם באופן משמעותי לחזק את הידע שרכשו ולהשתלב בתפקיד הולם לאחר סיום הקורס.

קורס משותף

אנו מזמינים אותכם להצטרף אלינו לבניית קורס בשיתוף חברתכם מטרת הקורס הוא לבנות קורס ייחודי אשר תואם את צרכי החברה, מבחינתכם תהיה לכם ההזדמנות להיות מעורבים בתהליך המיון של המועמדים, פיתוח תכנים המותאמים לחברתכם, במהלך הקורס הסטודנטים יצאו להתמחות (ojt) ובסוף הקורס תינתן לכם זכות ראשונים להציע לבוגרים עבודה בחברה.

חלק מהמעסיקים שעובדים איתנו

בואו לקחת חלק בשינוי

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן