שם: ישראל מנגיסטו

בוגר קורס QA, שנת 2008

מה הביא אותך לטק-קריירה?

מאז ומתמיד תחום המחשבים ענין אותי. בתיכון הייתי במגמות ביולוגיה ומחשבים, אז משם הבסיס שלי הגיע. במהלך שירותי הצבאי הייתה לי שיחה עם קרוב משפחה שלמד באותה תקופה בטק-קריירה, זה נשמע לי גדול ומעניין ומתאים לקריירה אליה כיוונתי, וכשיצאתי לאזרחות הגשתי מועמדות.

מה אתה עושה היום ואיפה אתה רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

הקורס שעשיתי היה בשיתוף פעולה עם מכללת John Bryce. במסגרת שיתוף הפעולה שלהם עם טק-קריירה הוצע לי להשתתף בפיילוט שיכשיר בוגר מצטיין מתוך הקורס כמרצה בית בקורסים אחרים של John Bryce. עשיתי את התפקיד הזה במשך שנתיים וגיליתי שאני אוהב מאוד את תחום הדרכה. אחרי שנתיים החלטתי לשלב את ההדרכה עם עבודה בהייטק כדי לצבור את הידע הטכני והניסיון. עשיתי תפקידי QA בסטרטאפים, בחברות Matrix ו- Retalix, 888 וקומו ובהמשך עשיתי תפקידים משולבים של QA ואוטומציה. במהלך הקריירה שלי התקדמתי לתפקידים ניהוליים: ב-como הייתי ראש צוות ובתפקידי האחרון כשכיר ב- BringBring, מנהל תחום QA. כמי שתמיד חולם ויוזם, החלטתי לקפוץ למים העמוקים ולהשתמש בידע שצברתי בעשר השנים בתעשייה לטובת הגשמת חלום; כיום יש לי חברת יעוץ בשם BUGit  אשר מציעה:

–  פרוייקטי ניהול בדיקות לחברות שונות בתעשייה בתחומים שונים: רפואה, פיננסי, קמעונאות ועוד…

–  הטמעת תהליכי בדיקות ותהליכי אוטומציה.

– הדרכה והכשרה לתפקידי QA – הן לחסרי ידע קודם והן לבעלי ניסיון המעוניינים להתפתח לתחום האוטומציה.

אני ממשיך להיות מעורב בטק-קריירה לאורך כל השנים, הן כחבר עמותה, הן כמתנדב (מתרגל, מנטור) והן כמרצה ל- QA ולאוטומציה. מאז שפתחתי את החברה שלי אני משלב גם את הסטודנטים והבוגרים של טק-קריירה כחלק מהפרוייקטים, מה שמאפשר להם לצבור ניסיון התחלתי שיעזור להם להשתלב בתחום.

אני גם שותף בסטארט אפ בתחום ה Data Science שמתקדם יפה ואני מאוד מאמין בו.

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

מאוד משמעותי. זאת הייתה אחת ההחלטות הכי חשובות וטובות שעשיתי בחיי, גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. הגעתי לאן שהגעתי בזכות טק-קריירה, וברמה האישית זה ביגר אותי. הגעתי בגיל 22 לגור בתנאי פנימיה וזה מחייב אותך להתבגר, לקחת אחריות ולהתמודד עם מטלות ועומס זמנים.

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם  ורוצים להצליח בתעשייה?

מבחינה מקצועית הטיפ הכי משמעותי הוא לא להפסיק להתמקצע. בפן הטכנולוגי טק-קריירה זה רק התחלה, ההמשך הולך להיות עוד יותר מאתגר. להיות בלמידה מתמדת, לשמור על הערכים מהבית שהם אלו שחיזקו אותי לאורך כל הדרך ותמיד לזכור:

"שום דבר אינו בלתי אפשרי, פירוש המילה עצמה הוא "אני אפשרי "! (im-possible)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

סיפורי הצלחה נוספים

גלית מסגנאו
יעקב נגוסה
הדס דסה
עוזי ביטאו
יפה בלטה

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן