שם: יפה בלטה

בוגרת קורס פיתוח WEB, שנת 2017

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה הביא אותך לטק-קריירה?

עם סיום השירות הלאומי, התחלתי להתעמק בשאלה מה ארצה לעשות בעתיד. ידעתי שעולם ההייטק מציע מגוון רחב של תפקידים וראיתי את עצמי משתלבת בתחום.

במסגרת חקר מעמיק שערכתי על התחום, הגעתי לטק-קריירה. התחברתי לחזון ולפלטפורמה שטק-קריירה מציעה וכששוחחתי עם הרכז הבנתי שזה מתאים לי, החלטתי להתחיל את התהליך ואכן התקבלתי.

 

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

המעטפת שטק-קריירה מציעה הפכה את הקורס למשמעותי ועוצמתי עבורי. מעבר לחלק המקצועי, שהיה מעשיר ומלמד, היה ליווי של מתרגלים מתנדבים מהתחום שהיו זמינים 24/7. היה גם קורס שלם שעסק בהכנה לקריירה לראיונות עבודה, סיורים בחברות הייטק שבהם יצרנו קשרים  ולחיבורים להצעות עבודה בהמשך.

 

מה את עושה היום ואיפה את רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

היציאה החוצה הייתה קצת מלווה בחששות אבל די מהר הרגשתי שמצאתי את המקום שלי. אני עובדת ב-IBM. זו השנה השנייה שלי בחברה, מאוד אוהבת את התפקיד והחברה. בנוסף אני משלבת לימודי תואר ראשון בניהול תעשייתי במכללת "ספיר".

בעתיד אני רואה את עצמי מתקדמת בתחום. אני מאוד רוצה לעבוד באזור הדרום ומאמינה שהדרום ימשיך להתפתח, ויהיו עוד משרות נחשקות.

 

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

מהניסיון שלי, ברגע שמסיימים את הקורס חשוב להתמיד ולחפש משרות ולא לוותר גם אם זה לוקח זמן. חשוב גם להמשיך ללמוד תמיד, להתחזק מבחינה טכנית, להגיע מוכנים מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית – זה לא פחות חשוב.

"תמיד לשמור על הברק בעיניים והמוטיבציה הגבוהה כי משם אפשר רק לעלות"…

סיפורי בוגרים נוספים

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן