שם: הדס דסה

בוגרת קורס CCNP – ניהול תקשורת נתונים, 2016

מה הביא אותך לטק-קריירה?

הייתי בשלב שבו חיפשתי כיוון מקצועי. בדקתי מה מעניין אותי ושאוכל להתקדם ולהתפתח איתו. התלבטתי אם ללכת ללמוד לתואר ולא הרגשתי מספיק מגובשת על כיוון אחד שאני רוצה. לאחר התלבטויות החלטתי ללכת על תחום המחשבים, אז החלטתי לחפש קורס שאכן יאפשר לי להתמקצע בנושא. בתהליך החיפוש שמעתי על טק-קריירה מחברים ומשפחה שהמליצו לי לא פעם ולא פעמיים להתחיל מטק-קריירה ולאחר מכן להמשיך לתואר .טוב עשיתי שהקשבתי להם.

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

עבורי הקורס היה מאוד משמעותי. לא אשכח את הימים הראשונים, שלא הבנתי על מה המרצה מדבר, ולא הייתי הולכת לישון בלילה בשביל ללמוד ולהדביק את הפערים.

האקסטרה שטק-קריירה מציעה: מתרגלים זמינים שאיתך לאורך כל הדרך, מנטורים ויחס אישי. זה משהו ייחודי שזכיתי לקבל מטק קרירה והפך את החוויה למשמעותית.

מה את עושה היום ואיפה את רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

בסיום הקורס התקבלתי לעבוד בבינת עסקים כטכנאית תקשורת נתונים, תפקיד בו למדתי המון. משם קודמתי למנהלת תפעול שטח. בעתיד אני מאמינה שאמשיך להתקדם בתחום, ולמצוא את הדרך הנכונה לשלב בין הייטק לאופנה.

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

לבוגרים אומר לא לשכוח להאמין בעצמכם לאורך כל הדרך.

לי חשוב להעביר מסר לנשים שבתחילת דרכן: יש כאלו שחושבים שזה עולם של גברים אבל תאמיני בעצמך ושום דבר לא יעצור אותך מלהצליח, בטח כשאת אישה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

סיפורי בוגרים נוספים

אודות טק קריירה

טק-קריירה מעניקה לצעירים וצעירות מהקהילה הזדמנות לרכוש את הידע, המיומנויות והניסיון הנדרשים על מנת להתחיל קריירה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

תוכנית הכשרה איכותית ונרחבת מגובשת לכל מסלול מראש, על סמך הניסיון המצטבר של טק-קריירה. תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לדרישות השוק.

לקבלת עדכונים

All rights reserved © tech-career since 2002

דילוג לתוכן