שם: הדס דסה

בוגרת קורס CCNP – ניהול תקשורת נתונים, 2016

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה הביא אותך לטק-קריירה?

הייתי בשלב שבו חיפשתי כיוון מקצועי. בדקתי מה מעניין אותי ושאוכל להתקדם ולהתפתח איתו. התלבטתי אם ללכת ללמוד לתואר ולא הרגשתי מספיק מגובשת על כיוון אחד שאני רוצה. לאחר התלבטויות החלטתי ללכת על תחום המחשבים, אז החלטתי לחפש קורס שאכן יאפשר לי להתמקצע בנושא. בתהליך החיפוש שמעתי על טק-קריירה מחברים ומשפחה שהמליצו לי לא פעם ולא פעמיים להתחיל מטק-קריירה ולאחר מכן להמשיך לתואר .

טוב עשיתי שהקשבתי להם.

 

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

עבורי הקורס היה מאוד משמעותי. לא אשכח את הימים הראשונים, שלא הבנתי על מה המרצה מדבר, ולא הייתי הולכת לישון בלילה בשביל ללמוד ולהדביק את הפערים.

האקסטרה שטק-קריירה מציעה מתרגלים זמינים שאיתך לאורך כל הדרך, מנטורים ויחס אישי. זה משהו ייחודי שזכיתי לקבל מטק קרירה והפך את החוויה למשמעותית.

 

מה את עושה היום ואיפה את רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

בסיום הקורס התקבלתי לעבוד בבינת עסקים כטכנאית תקשורת נתונים, תפקיד בו למדתי המון. משם קודמתי למנהלת תפעול שטח. בעתיד אני מאמינה שאמשיך להתקדם בתחום, ולמצוא את הדרך הנכונה לשלב בין הייטק לאופנה.

 

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

לבוגרים אומר לא לשכוח להאמין בעצמכם לאורך כל הדרך.

לי חשוב להעביר מסר לנשים שבתחילת דרכן: יש כאלו שחושבים שזה עולם של גברים אבל תאמיני בעצמך ושום דבר לא יעצור אותך מלהצליח, בטח כשאת אישה.

 

קורסים

קורס ניהול רשתות

אודות הקורס המסלול מקנה לתלמידיו את הידע והכישורים הדרושים לתכנן, להקים, לתפעל ולפתור תקלות בחומרות תקשורת גדולות מבוססות IP. המסלול מוביל ל- 2 הסמכות טכנולוגיות

לפרטים

סיפורי בוגרים נוספים

אודות

עמותת טק-קריירה (ע"ר) קמה בשנת 2002 במטרה לשנות את מציאות זו ולהקנות לצעירים יוצאי אתיופיה כרטיס כניסה לתחום ההייטק באמצעות הכשרה מקצועית מתאימה, ובכך מייצרת מוביליות חברתית דרמטית של כלל הקהילה  טק-קריירה מציעה לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה תכנית ייחודית משולבת וחדשנית, המעניקה למשתתפים הזדמנות אמיתית לרכישת ידע, ניסיון וכישורים הדרושים על מנת להשתלב בתעשיית ההיי-טק הישראלית, לפתח קריירה איכותית ולעבור לעצמאות כלכלית. העמותה מפעילה קורסי הכשרה מקצועית במקצועות התכנות, בדיקות תוכנה, ניהול תקשורת נתונים ולראשונה גם בתחום הסייבר.

עקבו אחרינו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

כל הזכויות שמורות © טק קריירה מאז 2002

דילוג לתוכן