שם: גלית מסגנאו

בוגרת קורס ,QA2018

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה הביא אותך לטק-קריירה?

שירתתי 9 שנים בצבא וכשהרגשתי שהגיע הזמן לאתגר הבא, עשיתי סקר שוק והתייעצתי עם מכרים. הבנתי שאת האתגר האמיתי אוכל למצוא בהייטק, כיוון שמדובר בשוק שמתחדש כל הזמן ומחייב למידה והתקדמות מתמדת.

שישה מתוך ששת חברי שעובדים בהייטק ואיתם התייעצתי – למדו בטק-קריירה וכך קיבלתי את ההחלטה להירשם.

עד כמה הקורס היה משמעותי עבורך?

הקורס היה מאוד מרוכז ואינטנסיבי ומעבר לרמה המקצועית וההכנה לקריירה, יש בו פן ערכי של התנדבות בקהילה, אם זה אנחנו, שהולכים להתנדב בבתי ספר ולהוות דוגמא לתלמידי בית ספר, ואם זה מרצים, מתרגלים, מנטורים שמגיעים ומתנדבים. ערך הנתינה מאוד משמעותי. וכמובן, להיות בכזאת חוויה משמעותית, הופכת את האנשים שאיתך לחברים לכל החיים.

מה את עושה היום ואיפה את רואה את עצמך בהמשך הקריירה?

מיד עם סיום הקורס התחלתי לעבוד כבודקת תכנה ידנית בקרן גידור. היום היעד הבא מבחינתי הוא עולם האוטומציה ובהמשך להתקדם בתחום ולהצליח ולשמור על המוטיבציה הגבוהה.

מה הטיפ שלך לבוגרי הקורס שבתחילת דרכם ורוצים להצליח בתעשייה?

אמנם זאת סיסמה קיטשית אבל היא לגמרי מוכיחה את עצמה – ידע זה כוח!

אם קשה – אז לתרגל אחרי הלימודים עם חברים,

אם קל – ללמוד עצמאית תחומים נוספים או לבקש מהמרצה משימות מאתגרות יותר,

והכי חשוב – להיות שם אחד בשביל השני וליהנות מהתהליך 🙂

קורסים

קורס בדיקות תוכנה

אודות הקורס תפקיד בודקי תוכנה הוא לבצע בדיקות של תוכנות לאורך תהליך הפיתוח. בודקי תוכנה משתמשים במגוון כלי בדיקה, במערכות הפעלה שונות ובסיסי נתונים. הם

לפרטים

סיפורי בוגרים נוספים

אודות

עמותת טק-קריירה (ע"ר) קמה בשנת 2002 במטרה לשנות את מציאות זו ולהקנות לצעירים יוצאי אתיופיה כרטיס כניסה לתחום ההייטק באמצעות הכשרה מקצועית מתאימה, ובכך מייצרת מוביליות חברתית דרמטית של כלל הקהילה  טק-קריירה מציעה לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה תכנית ייחודית משולבת וחדשנית, המעניקה למשתתפים הזדמנות אמיתית לרכישת ידע, ניסיון וכישורים הדרושים על מנת להשתלב בתעשיית ההיי-טק הישראלית, לפתח קריירה איכותית ולעבור לעצמאות כלכלית. העמותה מפעילה קורסי הכשרה מקצועית במקצועות התכנות, בדיקות תוכנה, ניהול תקשורת נתונים ולראשונה גם בתחום הסייבר.

עקבו אחרינו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

כל הזכויות שמורות © טק קריירה מאז 2002

דילוג לתוכן